
1 / 4
1 / 4
KVM ұйындыраушы қалқы, 2 қатар, 24+4 модуль, металл есік
Артикул: BK071002--
65 630 ₸
Тапсырыспен
Құрамдыға бәккеленген KVM сандық ұйындыраушы қалқы металл есігі бар, жилищтік және коммерциялық объектілерінде қабырға ішіне монтаждау үшін ұйындырылған.
Конструкциялық сипаттамалары:
- Орындалуы: құрамдыға бәккеленген (flush-mounted) қүраған болат есігімен
- Компоновкасы: 2 қатар, барлығы 28 модуль (24 модуль + 4 қосымша)
- Модульді ұяшықтар сериясы: 12+2 TE
- Есіктің материалы: листопластина болат
- Түсі: RAL 9016 (ашық ақ/тасымалдық ақ)
- Қорғану деңгейі: IP30
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 359 мм
- Биіктігі: 464 мм
- Тереңдігі: 95 мм
- Массасы: 3,41 кг
Техникалық параметрлері:
- Қуат шығыны: -37 W
- Өндіруші: Schrack (Австрия)
- Монтаж түрі: қабырғаға құрамдыға бәккеленген
- Орындау: 1 дана
Қолданылуы: Стандартты электротехникалық жүйелердегі электр сызықтарын бөлінді және қорғау үшін қарастырылған. Компактты өлшемдері және құрамдыға бәккеленген орындалуы интерьерде әстетикалық орналасуды қамтамасыз етіп, металл есік арқылы коммутациялық ұйындыны толық қатынау сақталып отырады.
| EAN-коды | 9004840142464 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 359,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 464,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 95,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 3,41 кг |
| Қуат шығыны | -37,00 W |
| Орындалуы | Құрамдыға бәккеленген қүраған есігімен |
| Қатарлар саны | 2 |
| TE сериясында | 12+2 |
| Қорғану деңгейі | IP30 |
| Түсі | RAL 9016 (Verkehrsweiß) |
| Өндіруші | Schrack |
| Монтаж | Құрамдыға бәккеленген |
| Материал - Есік | Листопластина болат |
| Орындау | 1 дана |
- Фото 1: KVM ұйындыраушы қалқы, 2 қатар, 24+4 модуль, металл есік (JPG, 4.8 MB)
- Фото 2: KVM ұйындыраушы қалқы, 2 қатар, 24+4 модуль, металл есік (JPG, 3.0 MB)
- Фото 3: KVM ұйындыраушы қалқы, 2 қатар, 24+4 модуль, металл есік (JPG, 2.9 MB)
- Фото 4: KVM ұйындыраушы қалқы, 2 қатар, 24+4 модуль, металл есік (JPG, 7.6 MB)