
1 / 5
1 / 5
Встраиваемый щит 5 рядов, 60+10 модулей, металлическая дверца, для кирпичных стен
Артикул: BK0850052-
97 880 ₸
Қоймада бар
Салынды құрылғылар щиті кірпіш қабырғаларға орнатуға арналған, модульдік құрал-жабдықтар мен автоматты ажырағыштарды орналастыру үшін ойластырылған.
Негізгі сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 60 модуль + 10 қосымша модуль
- Конфигурациясы: 5 қатар
- Орнату: қабырғаға салындырылады (flush-mounted)
- Таза өлшемдері: 346 × 842 × 90 мм
- Есік: құрамалас болаттан жасалған, түсі RAL 9003 (сигналдық ақ)
- Қорғау дәрежесі: IP40
- Қорғау класы: II
- Соққыға төзімділік: IK08
- Температура ауқымы: -25°C тен +60°C ға
- Салмағы: 4,5 кг
- Материалы: халогенсіз (Halogen-free)
- Өндіруші: Schrack
Щит тұрмыстық және ақы-сауда нысанларындағы электр орнатулаларын қорғау және ұйымдастыру үшін арналған. Қабырға саңылауына тікелей орнатылады және одан әрі оформдалады.
| EAN-код | 9004840711707 |
|---|---|
| Ширина нетто | 346,00мм |
| Высота нетто | 842,00мм |
| Глубина нетто | 90,00мм |
| Вес нетто | 4,50кг |
| Потеря мощности | -61,00W |
| мин. температура окружающей среды | -25°C |
| макс. температура окружающей среды | 60°C |
| Исполнение | Скрытый монтаж, с дверцей |
| Ряды | 5 |
| TE в серии | 12 |
| Степень защиты | IP40 |
| Класс защиты | 2 |
| Ударопрочность | IK08 |
| Цвет | белый |
| Производитель | Schrack |
| Монтаж | Встроенный |
| Материал - Дверь | Листовая сталь |
| Halogen-free | Yes |
| Упаковка | 1 шт. |
- Фото 1: Встраиваемый щит 5 рядов, 60+10 модулей, металлическая дверца, для кирпичных стен (JPG)
- Фото 2: Встраиваемый щит 5 рядов, 60+10 модулей, металлическая дверца, для кирпичных стен (JPG)
- Фото 3: Встраиваемый щит 5 рядов, 60+10 модулей, металлическая дверца, для кирпичных стен (JPG)
- Фото 4: Встраиваемый щит 5 рядов, 60+10 модулей, металлическая дверца, для кирпичных стен (JPG)
- Фото 5: Встраиваемый щит 5 рядов, 60+10 модулей, металлическая дверца, для кирпичных стен (JPG, 284 KB)