
1 / 5
1 / 5
Қалқалау органдарының жабдық ящигі, 5-қатарлы, 60+10 модульдер, қарапайым кірпіш және тас қабырғаларына арналған
Артикул: BK0850052A
22 280 ₸
Қоймада бар
Қалқалау органдарының жабдық ящигі қарапайым қондыруға арналған, кірпіш және тас қабырғаларға орнатылады. Конструкция 5 қатарда 60 модульді және 10 қосымша модульді орналастыру үшін құрастырылған, бұл орта күшті электрощиттарды жобалау кезінде икемділік қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалары:
- Орындалуы: қарапайым қондыру, есік жоқ
- Қатарлар саны: 5
- Модульдік: 60 + 10 модульдер (серидегі TE — 12)
- Қорғану класы: 2
- Корпус материалы: пластмасса, галогенсіз (Halogen-free)
- Ішкі өлшемдері: 324 × 817 × 87 мм (Е × В × Т)
- Таза салмағы: 1,0 кг
- Температура ауқымы: −25°C-тан +60°C-қа дейін
- Өндіруші: Schrack
- EAN: 9004840711721
Щик өнгеу өндіктігіне төзімді пластмассадан жасалған және қабырғалар құрылысының кезінде құрылымдық конструкцияларға орнатылуға арналған. Материалдың құрамында галогеннің болмауы өндіктегі қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| EAN-код | 9004840711721 |
|---|---|
| Ені нетто | 324,00 мм |
| Биіктігі нетто | 817,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 87,00 мм |
| Таза салмағы | 1,00 кг |
| Аймақтың ең төмен температурасы | -25°C |
| Аймақтың ең жоғары температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Қарапайым қондыру, есік жоқ |
| Қатарлар | 5 |
| Серидегі TE | 12 |
| Қорғану класы | 2 |
| Өндіруші | Schrack |
| Материал | Пластмасса |
| Галогенсіз | Иә |
| Орамдау | 1 бірлік |
- Фото 1: Қалқалау органдарының жабдық ящигі, 5-қатарлы, 60+10 модульдер, қарапайым кірпіш және тас қабырғаларына арналған (JPG, 2.3 MB)
- Фото 2: Қалқалау органдарының жабдық ящигі, 5-қатарлы, 60+10 модульдер, қарапайым кірпіш және тас қабырғаларына арналған (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: Қалқалау органдарының жабдық ящигі, 5-қатарлы, 60+10 модульдер, қарапайым кірпіш және тас қабырғаларына арналған (JPG, 1.3 MB)
- Фото 4: Қалқалау органдарының жабдық ящигі, 5-қатарлы, 60+10 модульдер, қарапайым кірпіш және тас қабырғаларына арналған (JPG, 2.5 MB)
- Фото 5: Қалқалау органдарының жабдық ящигі, 5-қатарлы, 60+10 модульдер, қарапайым кірпіш және тас қабырғаларына арналған (JPG, 2.6 MB)