
1 / 5
1 / 5
Ішіне орнатылатын, комбинирленген, 24+4мод.+3 IT мон. панельді металл есіктер щит
Артикул: BK0855053
132 000 ₸
Қоймада бар
Ішіне орнатылатын комбинирленген электрлік щит қабырғаға немесе ойындыға орнатуға арналған. Конструкциясы автоматты ажыратқыштар, дифференциалды автоматтар және басқа модульді құрылғыларды орнату үшін 24 модульді позицияны, 4 қосымша модульді және телекоммуникациялық құрылғыларды орналастыру үшін 3 IT монтаждау панелін қамтиды.
Техникалық сипаттамалары:
- Корпус материалы: болат құрылымы ұнтақты түстеу қабатымен
- Есік: металдан жасалған, мазмұнын сенімді түрде қорғайды
- Қорғау дәрежесі: IP30 — кездейсоқ ұстарту және ұсақ заттардың түсуінен қорғау
- Қауіптіліктің сыныбы: II (екі еселі оқшау)
- Соққысына төзімділік: IK08 — механикалық зақымдануға төзімділік
- Пайдалану температура ауқымы: -25°C ден +60°C ге дейін
- Галогенсіз материал: иә (Halogen-free)
Өлшемдері:
- Ені: 346 мм
- Биіктігі: 842 мм
- Тереңдігі: 36 мм
- Таза салмағы: 5 кг
Пайдалану параметрлері:
- Монтаж түрі: ішіне орнатылатын (қабырғаға)
- Қуат шығыны: -61 W
- Өндіруші: Schrack (Австрия)
- EAN коды: 9004840977790
- Толыққұрылымдылығы: 1 дана мөлшеріне бөлінеді.
| EAN коды | 9004840977790 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 346,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 842,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 36,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 5,00 кг |
| Қуат шығыны | -61,00 W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 60°C |
| Қорғау дәрежесі | IP30 |
| Қауіптіліктің сыныбы | 2 |
| Соққысына төзімділік | IK08 |
| Өндіруші | Schrack |
| Монтаж | Ішіне орнатылатын |
| Галогенсіз | Иә |
| Орау | 1 дана |
- Фото 1: Ішіне орнатылатын, комбинирленген, 24+4мод.+3 IT мон. панельді металл есіктер щит (JPG, 217 KB)
- Фото 2: Ішіне орнатылатын, комбинирленген, 24+4мод.+3 IT мон. панельді металл есіктер щит (JPG, 63 KB)
- Фото 3: Ішіне орнатылатын, комбинирленген, 24+4мод.+3 IT мон. панельді металл есіктер щит (JPG, 303 KB)
- Фото 4: Ішіне орнатылатын, комбинирленген, 24+4мод.+3 IT мон. панельді металл есіктер щит (JPG, 258 KB)
- Фото 5: Ішіне орнатылатын, комбинирленген, 24+4мод.+3 IT мон. панельді металл есіктер щит (JPG, 217 KB)