
1 / 5
1 / 5
Екі құрылғысы бар қалқа, 5-қатарлы, 24+4 модуль + 3 пластик орнату панелі
Артикул: BK0855053K
108 980 ₸
Қоймада бар
5-қатарлы конфигурациядағы бөлу щитінің есік және рамасының құрамасы. Конструкция стандартты қадамның 24+4 модульін орналастыруға, сонымен қатар кабель қосылыстарын ұйымдастыру және бекіту үшін қосымша 3 пластик орнату панелінің орнатылуына арналған.
Конструктивтік ерекшеліктері:
- Шкафқа немесе қабырғаға интеграцияланған монтаж
- IP30 қорғау деңгейі — су сығуларына және құралдың тіке контактінен қорғау
- II қорғау класы — екі еселі оқшау білік ағындысыз
- IK08 соққы төзімділігі — механикалық әсерлерге төзімді (5 Дж дейін)
- Галогенсіз материал (Halogen-free) — қауіпсіздік және экологиялық талаптарына сәйкестік
Техникалық параметрлері:
- Таза габаритлері: 346 × 842 × 36 мм (Е × Б × Т)
- Таза массасы: 5,00 кг
- Қуат шығыны: -61 W
- Қоршеген ортасының температура ауқымы: -25 °C ден +60 °C ге дейін
- EAN-коды: 9004840977790
Жөнелтілуі және өндіргені: Өндіргені: Schrack Пакеттегі мөлшері: 1 дана
| EAN-коды | 9004840977790 |
|---|---|
| Таза ені | 346,00 мм |
| Таза биіктігі | 842,00 мм |
| Таза тереңдігі | 36,00 мм |
| Таза салмағы | 5,00 кг |
| Қуат шығыны | -61,00 W |
| Қоршеген ортасының минимум температурасы | -25 °C |
| Қоршеген ортасының максимум температурасы | 60 °C |
| Қорғау деңгейі | IP30 |
| Қорғау класы | 2 |
| Соққы төзімділігі | IK08 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орнату | Интеграцияланған |
| Галогенсіз | Иә |
| Орлау | 1 дана |
- Фото 1: Екі құрылғысы бар қалқа, 5-қатарлы, 24+4 модуль + 3 пластик орнату панелі (JPG, 105 KB)
- Фото 2: Екі құрылғысы бар қалқа, 5-қатарлы, 24+4 модуль + 3 пластик орнату панелі (JPG, 63 KB)
- Фото 3: Екі құрылғысы бар қалқа, 5-қатарлы, 24+4 модуль + 3 пластик орнату панелі (JPG, 204 KB)
- Фото 4: Екі құрылғысы бар қалқа, 5-қатарлы, 24+4 модуль + 3 пластик орнату панелі (JPG, 201 KB)
- Фото 5: Екі құрылғысы бар қалқа, 5-қатарлы, 24+4 модуль + 3 пластик орнату панелі (JPG, 217 KB)