
Автоматтық ажыратқыш DC ME B4/1, 10kA
Артикул: BM014104ME
Автоматические выключатели Постоянного тока
9 425 ₸
Тапсырыспен
Schrack компаниясының ME сериясын (BMS0-DC) білдіретін бір полюстік тұрақты ток автоматтық ажыратқышы, номиналды ток 4A және коммутациялық қабілеті 10kA кезінде DC тізбегін қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 4A
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Ажырату сипаттамасы: B (3–5In кезінде жылдам ажырату)
- Тип: Тұрақты ток (DC)
- Полюстік: 1 полюс
- Қуат шығыны: 1,20W
Қызмет етудің шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -40°C бастап +75°C-ге дейін
- Өлшемдері (B×Ш×G): 83,00 × 17,80 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Нормативтік база:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Қол жетімділігі: 12 және 120 штампаларында жеткізіледі.
| EAN-код | 9004840628371 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 1,20 W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 4A |
| Тип | Тұрақты ток автоматтық ажыратқышы ME |
| Серия | BMS0-DC |
| Орындалу | Тұрақты ток автоматтық ажыратқышы ME |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалу | 12 шт., 120 шт. |