
Тік ток автоматты ажырғышы DC ME B16/1, 10kA
Артикул: BM014116ME
Автоматические выключатели Постоянного тока
5 945 ₸
Тапсырыспен
Тік ток автоматты ажырғышы ME электрлік тік ток сызықтарын перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау үшін ойластырылған. Аппарат BMS0-DC сериясына жатады және номиналды ток 16A кезінде сипаттамасы B болады.
Негіздік техникалық параметрлер:
- Бір полюсті орындалуы DIN-рельске орнатуға арналған
- Номиналды өтініш қабілеттілігі 10 кА
- Істі температура диапазоны -40°C құрамында +75°C
- Номиналды ток кезінде қуат шығыны 2,0 Вт
- Өлшемі: ен 17,80 мм
Нормативтік база: Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 және EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack. Пайда тегі: Австрия.
| EAN-коды | 9004840628401 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 2,00 Вт |
| Минималды сыртқы температура | -40°C |
| Максималды сыртқы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсы | 1 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | Тік ток автоматты ажырғышы ME |
| Сериясы | BMS0-DC |
| Орындалуы | Тік ток автоматты ажырғышы ME |
| Норм | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптамасы | 12 шт., 120 шт. |