
1 / 7
1 / 7
Тұрақты ток автоматты ажырықты MC 10/1, 10kA
Артикул: BM015110ME
Автоматические выключатели Постоянного тока
6 750 ₸
Қоймада бар
Тұрақты ток қосымшасының BMS0-DC сериясының автоматты ажырықты 125V дейінгі тұрақты напряжи сызықтарын қорғау үшін арналған. Бір полюсті аппарат номиналды ток 10A және ажыру қабілеттігі 10kA құрамында тұрақты напряжи жүйелерінде перегрузка және қысқа схемалас қимастарынан әміс қорғау қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалары:
- Ажыру сипаттамасы: C (орташа пуск токты сызықтары үшін)
- Номиналды ток: 10A
- Ажыру қабілеттігі: 10kA
- Полюстер саны: 1
- Ток түрі: Тұрақты (DC)
- Номиналды ток кезінде өндіктіліктің шығыны: 2,10W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C дейін +75°C
- Габариттік өлшемі: 17,80 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Сәйкестік стандарттары:
Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес әзірленді және сертификатталды, оны өндірістік және арнайы қолданбаларында үйлесімділігі және сенімділігін кепілдейді.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 дана., 12 дана., 120 дана.
| EAN-коды | 9004840622232 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Қуаттың шығыны | 2,10 W |
| Ең төмен ортаның температурасы | -40°C |
| Ең жоғары ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | Тұрақты ток автоматты ажырықты ME |
| Сериясы | BMS0-DC |
| Орындалуы | Тұрақты ток автоматты ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана., 12 дана., 120 дана. |
- Фото 1: Тұрақты ток автоматты ажырықты MC 10/1, 10kA (JPG, 814 KB)
- Фото 2: Тұрақты ток автоматты ажырықты MC 10/1, 10kA (JPG, 2.7 MB)
- Фото 3: Тұрақты ток автоматты ажырықты MC 10/1, 10kA (JPG, 747 KB)
- Фото 4: Тұрақты ток автоматты ажырықты MC 10/1, 10kA (JPG, 2.6 MB)
- Фото 5: Тұрақты ток автоматты ажырықты MC 10/1, 10kA (JPG, 737 KB)
- Фото 6: Тұрақты ток автоматты ажырықты MC 10/1, 10kA (JPG, 986 KB)
- Фото 7: Тұрақты ток автоматты ажырықты MC 10/1, 10kA (JPG, 1.0 MB)