
DC ME C25/1 автоматты ажыратқыш, 10kA
Артикул: BM015125ME
Автоматические выключатели Постоянного тока
6 470 ₸
Қоймада бар
Тұрақты ток сериясының BMS0-DC бір полюсті автоматты ажыратқышы, номиналды тогы 25A және ажыратқыш қабілеті 10kA. Номиналды кернеуі 125V DC-ге дейін болатын тұрақты ток схемаларын қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Іске қосу сипаттамасы: C (термиялық шыршыргыш перегрузкасында іске қосылады, электромагниттік — қысқа тұйықталуда)
- Номиналды ток: 25A
- Ажыратқыш қабілеті: 10kA
- Полюстер саны: 1
- Түрі: Тұрақты ток автоматты ажыратқышы ME
- Сериясы: BMS0-DC
- Өндіруші: Schrack
Электрлік параметрлері:
- Қуат шығыны: номиналды ток кезінде 3,10W
- Істеу температурасының ауқымы: -40°C-тен +75°C-ге дейін
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 17,80mm
- Биіктігі: 83,00mm
- Тереңдігі: 74,90mm
- Таза салмағы: 0,12kg
Нормативтік база:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
EAN-коды: 9004840622263
Орамдау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 120 дана
| EAN-коды | 9004840622263 |
|---|---|
| Таза ені | 17,80mm |
| Таза биіктігі | 83,00mm |
| Таза тереңдігі | 74,90mm |
| Таза салмағы | 0,12kg |
| Қуат шығыны | 3,10W |
| Орта ортасының ең төмен температурасы | -40°C |
| Орта ортасының ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 25A |
| Түрі | Тұрақты ток автоматты ажыратқышы ME |
| Сериясы | BMS0-DC |
| Орындалуы | Тұрақты ток автоматы ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |