Ауыспалы ток электр сызықтарын қорғау үшін бір полюсті автоматты ажыратқыш. Номиналды ток: 16A, ажыратқыштық қабілеті: 10кА. Іске қосу сипаттамасы: C (орташа бастапқы токтары бар сызықтар үшін). Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін. DIN-рельсіге орнатуға арналған модульды орындалуы, 17,8мм енін алады. Қуатты сыршыту: 2,20W. EN 60898-1:2019, EN 60947-2 және EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді. Өндіруші: Schrack.
| EAN-код | 9004840527117 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,12кг |
| Қуатты сыршыту | 2,20W |
| Мин. ортасының температурасы | -40°C |
| Макс. ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Ажыратқыштық қабілеті | 10кА |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
