Автоматты ажыратқыш BM C25/1 10кА электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйындамадан қорғау үшін арналған. Бір полюсті модульді аппарат C сипаттамасы бар ауыспалы ток желілерінің сенімді қорғауын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 25 A
- Коммутациялық қабілеттілік: 10 kA
- Сипаттамасы: C (аралас жүктемелі тізбектер үшін)
- Полюстер саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток модульді автоматты ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 3,00 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C дан +75°C ге дейін
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 17,80 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Нормативтік база:
Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840391770
Орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN-коды | 9004840391770 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 3,00 W |
| Айналасындағы ортаның мин. температурасы | -40°C |
| Айналасындағы ортаның макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 25 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
