Бір полюсты автоматты ажыратқыш электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа түйіндемесінен қорғау үшін.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 63A
- Коммутациялық қабілеттілік: 10кА
- Іске қосылу сипаттамасы: C (орта пуск токтары бар тізбектер үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Полюс саны: 1
- Типоразмер: BMS0
Пайдалану шарттары:
- Айналадағы ортаның температура диапазоны: -40°C-тан +75°C-ке дейін
- Қуат шығыны: 5,20W
Габаритті өлшемдер және салмақ:
- Ені: 17,80мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,12кг
Стандарттарға сәйкестілігі:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN коды | 9004840391817 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 5,20W |
| Айналадағы ортаның мин. температурасы | -40°C |
| Айналадағы ортаның макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 63A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
