Бір полюсты автоматты ажыратқыш BMS0-ME сериясы, номиналды ток 63 А және коммутациялау қабілеттілігі 10 кА бар. Ауыспалы ток электрлік тізбектерін перегрузка және қысқа тұйықтау токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Ажыратудың сипаттамасы: C (тұрмыстық және өндірістік желілер үшін стандартты)
- Номиналды кернеу: AC 230/400 В
- Полюс саны: 1
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 5,20 Вт
- Габаритты өлшемдері: 17,80 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Халықаралық стандарттарына сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес әзірленген және сертификатталған.
Конструктивті орындалуы: AC-MCB-ME (құрылымдық сөндіргіш, DIN-релсге орнатуға арналған модульды ажыратқыш).
Өндіргені: Schrack (электротехникада әлемдік репутациясы бар австриялық компания).
Қол жетімді орындау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 120 дана.
| EAN-коды | 9004840527179 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 5,20 Вт |
| Айналасының ең төмен температурасы | -40°C |
| Айналасының ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 63 А |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеттілігі | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орындау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |
