Екі полюсты BMS0 серисінің автоматты ажыратқышы 0,5 A номиналды ағымы және 10 kA ажыратымдық қабілетімен. Айнымалы ток электрлік тізбегін асыра ағымдардан және қысқа тұйындалудан қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 0,50 A
- Полюстар саны: 2
- Іске қосу сипаттамасы: C
- Ажыратымдық қабілет: 10 kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Қуат шығыны: 2,40 W
- Жұмыс температураларының ауқымы: -40°C-тен +75°C-ге дейін
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Массасы: 0,24 кг
Сәйкестік стандарттары:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орындау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840391824 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Массасы (нетто) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 2,40 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсы | 2 |
| Номиналды ток | 0,50 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Ажыратымдық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
