BMS0 сериясының екі полюсты автоматты ажыратқышы, сәйкесімдік сипаттамасы C және коммутациялық қабілеті 10 кА. Электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 4 А
- Полюстар саны: 2
- Сәйкесімдік сипаттамасы: C (өшу үшін 5-10 In)
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Қуат шығыны: 2,90 Вт
- Ортасының жұмыс температурасы диапазоны: -40°C ден +75°C ге дейін
- Өлшемдері (ЕнхБехТ): 35,60 × 83,00 × 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,24 кг
Нормативтік құжаттар:
Ажыратқыш келесі стандарттардың талаптарына сәйкес келеді: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018.
Өндіруші: Schrack
Орау: 6 дана және 60 дана орау ұсынылады.
| EAN-коды | 9004840591262 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 2,90 Вт |
| Ортасының ең төменгі температурасы | -40°C |
| Ортасының ең жоғарғы температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 4 А |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Іске асырудың түрі | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 6 шт., 60 шт. |
