BMS0 сериясының екі полюсті автоматты ажыратқышы номиналды тегі 16A және коммутациялық қабілеті 10kA болып табылады. Ауыспалы тоқ электр тұйық сызықтарын перегрузка және қысқа сұғу тоғынан қорғау үшін арнайтындырылған.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 16A
- Полюс саны: 2
- Іске қосу сипаттамасы: C (қалыпты және арттырылған пуск тоғы бар схемалар үшін)
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Түрі: BMS0-ME
- Орындалуы: AC-MCB-ME
- Қуат шығыны: 4,70W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C бастап +75°C дейін
Габаритік өлшемдері және салмағы:
- Ені: 35,60мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,21кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш келесі талаптарға сәйкес әзірленген және сынақтан өткен:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіргені: Schrack
Орауы: орамда 6 немесе 60 дана
EAN-коды: 9004840590135
| EAN-коды | 9004840590135 |
|---|---|
| Ені (таза) | 35,60мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90мм |
| Салмағы (таза) | 0,21кг |
| Қуат шығыны | 4,70W |
| Ең төменгі айналасындағы температурасы | -40°C |
| Ең жоғарысы айналасындағы температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсы | 2 |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орау | 6 дана, 60 дана |
