Schrack өндіктің BMS0 сериясының үш полюстік автоматты ажыратқышы, айнымалы ток электр сызықтарын перегрузбілік және қысқа тұтынудың токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 32 A
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Iске қосылу сипаттамасы: C (ынамдас пуск токтары бар сызықтар үшін)
- Полюс саны: 3
- Орындалуы: айнымалы ток (AC-MCB)
- Түрі: BMS0
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы температура ауқымы: -40 °C-тан +75 °C-қа дейін
- Қуат потерілері: 12,10 W
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,37 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Орау нұсқалары: 1 дн., 4 дн., 40 дн.
| EAN-коды | 9004840392036 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,37 кг |
| Қуат потерілері | 12,10 W |
| Айналасындағы орта температурасының мин. | -40 °C |
| Айналасындағы орта температурасының макс. | 75 °C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіктер | Schrack |
| Орау | 1 дн., 4 дн., 40 дн. |
