Автоматты ажыратқыш BM ME C2/4 айналымдық ток тораптарындағы электрлі тізбектерді перегрузкалардан және қысқа схемалау токтарынан қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 2A
- Коммутациялық қабілеттілігі: 10kA
- Ажыратудың сипаттамасы: C (селективті, электронды аппаратурасы бар тізбектер үшін)
- Полюстердің саны: 4
- Кернеу: AC (айналымдық ток)
- Қуат сәтсіздігі: 5,60W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
Габаритті өлшемдер және салмағы:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,46кг
Нормативтік-құқықтық база:
Бұл өндіріс EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840622850
Орау нұсқалары: 3 дана немесе 30 дана.
| EAN-коды | 9004840622850 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,46кг |
| Қуат сәтсіздігі | 5,60W |
| Минималды айналасындағы температура | -40°C |
| Максималды айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 4 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілігі | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 дана, 30 дана |
