BM ME C6/4 автоматты ажыратқышы электр тораптарының перегруздарынан және қысқа тұйындау токтарынан қорғау үшін пайдаланылады. Төрт полюсты модульды аппарат C сипаттамасы бар ауыспалы ток желілерінде сенімді өшіруді қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 6A
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Полюстер саны: 4
- Сындыру сипаттамасы: C (орташа бастапқы токтары бар тораптар үшін)
- Орындалуы: AC-MCB-ME (ауыспалы ток желілері үшін модульды ажыратқыш)
- Қызмет ету температураның диапазоны: -40°C дан +75°C ге
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,46кг
Электр сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 6,00W
- Аппараттың түрі: BMS0-ME
- Сериясы: BMS0
Стандарттарға сәйкестілігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау: 3 дана және 30 дана нұсқалары қол жетімді.
| EAN-код | 9004840591309 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,46кг |
| Қуат шығыны | 6,00W |
| Ең аз айналасындағы температура | -40°C |
| Ең көп айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 4 |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 шт., 30 шт. |
