Төрт полюсты автоматты ажырғыш BM ME C32/4 электр сызықтарын перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау үшін ұсынылған. Ажырғыш BMS0 сериясына жатады, AC-MCB-ME орындалуы және C сипаттамасы (номиналды ток қысқа тұйықталуының 5–10 × Iн) бар.
Негізгі техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 32A
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Полюстің саны: 4
- Сипаттамасын істеу: C
- Жұмыс температурасының диапазоны: −40°C ден +75°C ға дейін
- Қуат шығыны: 14,80W
- Таза салмағы: 0,48кг
Өлшемдері:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
Ажырғыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді және айнымалы ток электр орнатылымдарында және таратылымды ящиктерде қолдануға арналған.
Өндіруші: Schrack. Орамдау нұсқалары ғана бар: 1, 3 немесе 30 дана.
| EAN коды | 9004840590197 |
|---|---|
| Ені сыртқы | 71,20мм |
| Биіктігі сыртқы | 83,00мм |
| Тереңдігі сыртқы | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 14,80W |
| Минималды айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Максималды айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдау | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
