Электр тізбегін перегрузкадан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін төрт полюсті автоматты ажыратқыш. Номиналды ток 50A және C сипаттамасы (орташа іске қосу ток ағындарына арналған уақыт-ток сипаттамасы) бар. 10kA коммутациялық сыйымдылығы авариялық режимдерде сенімді ажырауды қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Полюстер саны: 4
- Номиналды ток: 50A
- Уақыт-ток сипаттамасы: C
- Коммутациялық сыйымдылық: 10kA
- Механизм түрі: ME (микромеханикалық)
- Орындалуы: AC-MCB-ME
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-ден +75°C-ге дейін
- Қуат шығыны: 18W
- Салмағы: 0,48кг
- Габариттік өлшемдері: 71,2×83,0×74,9мм (ені×биіктігі×тереңдігі)
Нормативтер бойынша сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019 (төмен вольтты автоматты ажыратқыштар)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (төмен кернеу аппараттары)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020 (төмен вольтты коммутациялық аппаратура)
- EN 63000:2018 (материалдар және заттар)
Өндіруші: Schrack. 1, 3 немесе 30 данадан тұратын сордап жеткізіледі.
| EAN-коды | 9004840590210 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 18,00W |
| Аймақ температурасының минимумы | -40°C |
| Аймақ температурасының максимумы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюстер | 4 |
| Номиналды ток | 50A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық сыйымдылығы | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
