Төрт полюсты сериялы BMS0 автоматты ажыратқыш ондық тоғы 63А және коммутациялық қабілеті 10кА болатын. Айнымалы ток электрлік өндіктерін перегрузка және қысқа қосылудан қорғау үшін ұйымдастырылған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 63A
- Полюс саны: 4
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Ажыруының сипаттамасы: C (орта сезімтал)
- Орындалу түрі: AC-MCB-ME
- Өндіруші: Schrack
Пайдалану шарттары:
- Істік температура ауқымы: -40°C дан +75°C дейін
- Қуат шығыны: 20,80W
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,48кг
Нормативтік база:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Орау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 30 шт.
EAN-коды: 9004840590227
| EAN-коды | 9004840590227 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 20,80W |
| Мин. айналасының температурасы | -40°C |
| Макс. айналасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 63A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалу | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
