Schrack өндіруші ұсынған BMS0 сериясының бір полюстік автоматты ажыратқышы, электр сызықтарын перегрузкалар мен қысқа тұйындамалардан қорғау үшін арнайтталған.
Негіздік сипаттамалар:
- Номиналды ток: 2A
- Коммутациялық қабілеттілік: 10kA
- Іске қосу сипаттамасы: B (токы 3-5In кезінде іске қосылады)
- Полюстердің саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB-ME (бір фазалы модульды ажыратқыш)
- Қуат шығыны: 1,40W
Жұмыс істеу шарттары:
- Температуралық диапазон: -40°C дан +75°C-ға дейін
- Айналадағы ортаның жұмыс істеу температураларының диапазоны: -40°C дан 75°C-ға дейін
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 17,80 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,11 кг
Сәйкестік стандарттары:
Ажыратқыш келесі талаптарға сәйкес әзірленген:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Орындау және жеткізу:
12 және 120 шт. орындауында қол жетімді.
EAN-коды: 9004840628142
| EAN-коды | 9004840628142 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 1,40 W |
| Мин. айналадағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналадағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 2 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 12 шт., 120 шт. |
