Электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйындамадан қорғау үшін арналған бір полюсті автоматты ажыратқыш. Бөлу панельдері және басқару шкафтарына орнатуға арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 16A
- Қосыныс қабілеті: 10kA
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды ток 3–5 есе асылғанда іске қосылады)
- Орындалу сыныбы: AC-MCB (ауыспалы ток үшін бір полюсті автоматты ажыратқыш)
- Полюстер саны: 1
- Жұмыс температура диапазоны: –40°C өтінші +75°C дейін
Өлшемдер және массасы:
- Ені: 17,80 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза массасы: 0,12 кг
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 2,20 W
- Өндіруші: Schrack
- Стандартттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Орамдық нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 120 дана
| EAN коды | 9004840392784 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 2,20 W |
| Ең төмен ортасының температурасы | –40°C |
| Ең жоғары ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Қосыныс қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |
