
1 / 7
1 / 7
BM ME B50/1 автоматты ажыратқышы электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа замыканыстан қорғау үшін арналған. Бір полюсті аппарат номиналды ток 50A және қосу-ажыратулық қабілеті 10kA ауыспалы ток желілерінде сенімді қорғау қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 50A
- Қосу-ажыратулық қабілеті: 10kA
- Ажыратылу сипаттамасы: B (номиналды токтан 3-5 есе асқан кезде жылдам ажыратылу)
- Полюс саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB-ME (ауыспалы ток үшін модульді ажыратқыш микропроцессорлық басқару блогімен)
- Сериясы: BMS0, түрі BMS0-ME
- Қуат шығыны: 4,50W
- Жұмыс температура ауқымы: -40°C ден +75°C ге дейін
Конструктивтік өлшемдері:
- Ені: 17,80мм (модульді ені)
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,12кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (Австрия).
EAN-коды: 9004840591477
Орналасуы: 12 дана/орын салық, картон қораптарында 120 дана.
| EAN-коды | 9004840591477 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 4,50W |
| Минималды орта温度 | -40°C |
| Максималды орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 50A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Қосу-ажыратулық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналасуы | 12 дана., 120 дана. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш BM ME B50/1, 10kA (JPG, 813 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш BM ME B50/1, 10kA (JPG, 2.3 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш BM ME B50/1, 10kA (JPG, 737 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш BM ME B50/1, 10kA (JPG, 2.4 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш BM ME B50/1, 10kA (JPG, 713 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш BM ME B50/1, 10kA (JPG, 865 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш BM ME B50/1, 10kA (JPG, 1.0 MB)