Schrack өндіктік бір полюсті автоматты ажыратқыш BM B63/1 электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған. Ажыратқыш номиналды тоғы 63A және коммутациялық сыйымдылығы 10kA болып құралғанына байланысты айнымалы ток желілерінде сенімді жұмыс істейді.
Негізгі параметрлер:
- Түрі: BMS0 (AC-MCB)
- Ысығу сипаттамасы: B (орташа пуск токтары бар тізбектер үшін арналған)
- Номиналды ток: 63A
- Коммутациялық сыйымдылығы: 10kA
- Полюс саны: 1
- Қуат шығыны: 5,20W
Қызмет көрсету шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -40°C дан +75°C ға дейін
- Габаритты өлшемдері: 17,80 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Ломасында қол жетімді: 1 дана, 12 дана, 120 дана. EAN коды: 9004840392845
| EAN-коды | 9004840392845 |
|---|---|
| Енінің нетто | 17,80мм |
| Биіктігінің нетто | 83,00мм |
| Тереңдігінің нетто | 74,90мм |
| Салмағының нетто | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 5,20W |
| Орта температурасының минимумы | -40°C |
| Орта температурасының максимумы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 63A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық сыйымдылығы | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіктігі | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 12 дана, 120 дана |
