Үш өлшемді автоматты ажыршама BMS0 сериясы электрлік тұлалардың асыра жүктемесі және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Аппарат номиналды токы 20A, ажыршамалау қабілеті 10kA және B сипаттамасы арқылы сипатталады, ол номиналдың 3–5 есе төмен токтарында құлау құрады.
Техникалық параметрлері:
- Өлшемдің саны: 3
- Номиналды ток: 20A
- Ажыршамалау қабілеті: 10kA
- Құлау сипаттамасы: B
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток)
- Қуат шығыны: 9,80W
- Жұмыс температурасының ауқымы: –40°C-тан +75°C-ге дейін
Габаритты өлшемдері:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,37 кг
Нормативтік-техникалық негіз:
Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
EAN коды: 9004840393019
Қораптау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана.
| EAN коды | 9004840393019 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 9,80 W |
| Ең төмен ортаның температурасы | –40°C |
| Ең жоғары ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Ажыршамалау қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қораптау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
