Электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйындарынан қорғау үшін арналған бір полюсті нейтраль контакты бар автоматты ажыратқыш. Тарату щиттері мен басқару панелеріне орнату үшін құрастырылған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 2A
- Коммутациялық қабілеттілік: 10кА
- Іске қосу сипаттамасы: B (токтың 3-5In кезінде іске қосылады)
- Конфигурация: 1 полюс + нейтраль (1+N)
- Жұмыс кернеуі: AC 230/400V
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: номиналды токта 1,50W
Техникалық ерекшеліктері:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 және EN 60947-2 халықаралық стандарттарына сәйкес келе отырып электр желілерінің сенімді қорғалуын қамтамасыз етеді. Компактты өлшемі (35,6×83,0×74,9 мм) электр щиттерінде орын үнемдеуге мүмкіндік береді. Schrack компаниясының өндіру өнімнің жоғары сапасы мен сенімділігін кепілдендіреді.
| EAN коды | 9004840393071 |
|---|---|
| Таза ені | 35,60 мм |
| Таза биіктігі | 83,00 мм |
| Таза тереңдігі | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,22 кг |
| Қуат шығыны | 1,50 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1+N |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
