Отключу сипатамасы B болатын автоматты ажыратқыш электрлік тұйындарды перегрузкалар мен қысқа схемалер сөндіктерінен қорғау үшін арналған. Басқа нейтралды контактпен (1+N) номиналды 6A бір полюстік аппарат 10 kA коммутатор қабілеттіліктеріне ие және EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 және EN 63000:2018 стандарттарына сай келеді.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 6A
- Полюс: 1+N
- Өндіктігінің сипаттамасы: B
- Коммутатор қабілеттіліктері: 10 kA
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток модульді автоматты ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 2,00 W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-дан +75°C-ке дейін
- Өндіруші: Schrack
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,22 кг
- EAN-коды: 9004840393095
Ішінді орналастырудың қолжетімді нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840393095 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,22 кг |
| Қуат шығыны | 2,00 W |
| Ортасының мин. температурасы | -40°C |
| Ортасының макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1+N |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутатор қабілеттіліктері | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалуы | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
