Электрлік сызықтарын перегрузка және қысқа тұйысудан қорғау үшін модульдік типті автоматты ажыратқыш. Бір полюсты аппарат бейтарап (1+N) номиналы 13 А және коммутациялық қабілеті 10 kA болып табылады. B сипаттамасы тұрмыстық және жарықтандыру сызықтарын қорғайды.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 13 А
- Коммутациялық қабілеті: 10 kA
- Полюс саны: 1+N
- Іске қосылу сипаттамасы: B
- Орындалуы: AC-MCB (ауысым тока)
- Қуат сыни: 2,90 W
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C-тан +75°C-ға дейін
Құрылымдық өлшемдері:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Массасы: 0,22 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Қаптау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840393118 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Масса нетто | 0,22 кг |
| Қуат сыни | 2,90 W |
| Мин. айналасындағы орта температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1+N |
| Номиналды ток | 13 А |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
