BM ME D16/1 автоматты ажыратқышы ауыспалы ток бойынша электрлік сыбайласуларды перегрузкадан және қысқа тұйықталу ағындарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы бір полюсті болып табылады, номиналды ток 16A және коммутациялық қабілеті 10kA.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 16A
- Өшу сызығы: D (жоғары пусковалық ағындары бар сыбайластарға арналған)
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Полюс саны: 1
- Орындалу түрі: AC-MCB-ME (ауыспалы ток үшін бірлік автоматты ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 2,20W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
Физикалық өлшемдер және масса:
- Ені: 17,80мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза массасы: 0,12кг
Стандарттарға сәйкестілігі:
Кұрылғы келесі талаптарына сәйкес келеді:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Қол жетімді орау комплектациялары: 12 дн., 120 дн.
| EAN коды | 9004840622447 |
|---|---|
| Ені (таза) | 17,80мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 2,20W |
| Ең төмен ортаңғы температура | -40°C |
| Ең жоғары ортаңғы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 12 дн., 120 дн. |
