BMS0 сериялық бір極Автоматты ажыратқыш, номиналды тогы 20A және коммутациялық қабілеті 10kA. Айнымалы ток желілерінде электрлік тізбектерді перегреуінен және қысқа тұйықтаулардан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Іске қосу сипаттамасы: D (ұлғайтылған іске қосу ағындары бар тізбектер үшін уақыт-ток сипаттамасы)
- Номиналды ток: 20A
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Полюстердің саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB-ME
- Қуат шығыны: 2,00W
- Айналасындағы температураның диапазоны: -40°C-тан +75°C-ге дейін
Габаритты өлшемдері:
- Ені: 17,80мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,12кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау: 12 дана немесе 120 дана тапсырысқа байланысты
| EAN-коды | 9004840622454 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 2,00W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 20A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 12 дана, 120 дана |
