Бір полюсті автоматты ажыратқыш BMS0 сериясы 25А номиналында және 10kA коммутациялау қабілеттігімен. Айналмалы ток желілерінде электр сызықтарын перегрузбалаудан және қысқа тұйықтау ағындарынан қорғау үшін арналған.
Негіздеме параметрлері:
- Номиналды ток: 25A
- Полюстар саны: 1
- Коммутациялау қабілеттігі: 10kA
- Іске қосу сипаттамасы: D
- Түрі: BMS0 (AC-MCB)
- Қуат шығыны: 2,50W
Пайдалану шарттары:
- Температура ауқымы: -40°C ден +75°C-ға дейін
- Габаритты өлшемдер: ені 17,80мм × биіктігі 83,00мм × тереңдігі 74,90мм
- Салмағы: 0,12кг
Нормативтік база:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 120 дана
| EAN коды | 9004840398229 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 2,50W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюстар саны | 1 |
| Номиналды ток | 25A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеттігі | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |
