Бір полюсты автоматты ажыратқыш BMS0 сериясы D ажыратқыш сипаттамасы бар, өзгелінген ток схемаларын тұрғын және коммерциялық орнатылымдарда қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 32A
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Сипаттамасы: D (жоғарылатылған сөндіру еселігі, жоғары пуск токы бар схемалар үшін)
- Полюс саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB-ME
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 3,40W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
- Габаритты өлшемдер (таза): 17,80 × 83,00 × 74,90 мм
- Таза салмасы: 0,12 кг
- Модуль ені: 1 DIN (17,5 мм)
Стандарттарға сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack EAN коды: 9004840622478 Қолжетімді орау: 12 дана, 120 дана
| EAN коды | 9004840622478 |
|---|---|
| Ені (таза) | 17,80 мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90 мм |
| Салмасы (таза) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 3,40 W |
| Ең төменгі айналадағы температура | -40°C |
| Ең жоғарғы айналадағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 12 дана, 120 дана |
