Schrack өндірісінің BMS0 сериясының бір полюстік автоматты ажыратқышы номиналды токы 40A және коммутациялық қабілеті 10kA болатын. Айнымалы ток электрлік сызықтарын перегруздау және қысқа схемалау арқылы ықтимал зақымдаулардан қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40A
- Полюс саны: 1
- Іске қосу сипаттамасы: D (жоғары бастапқы токтарымен сызықтар үшін)
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Түрі: BMS0-ME
- Орындалуы: AC-MCB-ME
- Қуат шығыны: 3,20W
- Қызмет температурасының аралығы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
Өлшемдері және массасы:
- Ені: 17,80мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза массасы: 0,12кг
Нормативтік негіз:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес өндірілді.
Орау: 12 немесе 120 дана түседі картон қоймаларында қол жетімді.
| EAN коды | 9004840622485 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 3,20W |
| Ең төмен айналы ортасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғары айналы ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсы | 1 |
| Номиналды ток | 40A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 12 шт., 120 шт. |
