BMS0 сериясының екіполюсті автоматты ажыратқышы (BMS0 түрі) айналмалы ток электр сызықтарын перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған. Номиналды ток: 4A, коммутациялау қабілеті: 10kA, ажыратылу сипаттамасы: D (арттырылған іс-қимас ағымы бар сызықтар үшін).
Техникалық сипаттамалары:
- Полюс саны: 2
- Номиналды ток: 4A
- Коммутациялау қабілеті: 10kA
- Сипаттама: D
- Орындалуы: AC-MCB (айналмалы ток автоматты ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 2.90W
- Температура ауқымы: -40°C бастап +75°C дейін
- Өлшемдері (нетто): 35.60 × 83.00 × 74.90 мм
- Таза салмағы: 0.24 кг
- EAN-коды: 9004840398267
Стандарттар мен нормалар: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840398267 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35.60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83.00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74.90 мм |
| Таза салмағы | 0.24 кг |
| Қуат шығыны | 2.90 W |
| Ең төмен айналасы температурасы | -40°C |
| Ең жоғары айналасы температурасы | 75°C |
| Сипаттама | D |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 4 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
