BMS0 сериясының автоматты ажырғышы айналмалы ток бөлу жүйелеріндегі электр тізбегінің перегрузкасы және қысқа схемалық ағындарын ұстап тұруға арналған.
Негізгі техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 2A
- Коммутациялық қабілеті: 10 kA
- Сұйықтау сипаты: D (бөлу ондарын және кабельдерін қорғау үшін)
- Полюстің саны: 3
- Кернеу: айналмалы ток (AC)
- Қуаттың жоғалуы: 3 W
Конструктивтік ерекшеліктері:
Ажырғыш ықшам өлшемдерге ие (53,40 × 83,00 × 74,90 мм) және 0,37 кг салмағы электр шкафтарының стандартты DIN-рейкасына орнату мүмкін етеді. Модульдік орындалуы (ME) бөлу жүйелерін жиынтықтау кезінде икемділік қамтамасыз етеді.
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-ге дейін
- EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкестік
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау: картондық орау ішінде 4 немесе 40 бөлік
EAN-коды: 9004840622515
| EAN-коды | 9004840622515 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,37 кг |
| Қуаттың жоғалуы | 3,00 W |
| Айналасындағы ортаның мин. температурасы | -40°C |
| Айналасындағы ортаның макс. температурасы | 75°C |
| Сипаты | D |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 4 бөлік, 40 бөлік |
