Үш полюсты автоматты ажырғыш номиналды токы 4A және коммутациялық қабілеті 10kA болатын. Халықтық және өндірістік орнатуларда ауыспалы ток электр сызықтарын қорғау үшін ойластырылған.
Техникалық параметрлер:
- Іске қосу сипаттамасы: D (ауытқышын пуск токтары бар сызықтар үшін)
- Полюс саны: 3
- Орындалуы: AC-MCB (микромодульды автоматты ауыспалы ток ажырғышы)
- Қуат шығыны: 4,40W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
Габаритті өлшемдер және салмағы:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,36 кг
Стандарттарға сәйкестік:
Электрлік аппарат келесі талаптарына сәйкес:
- EN 60898-1:2019 (Ауыстық ток қорғалуы үшін автоматты ажырғыштар)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (Төмен вольтты аппаратура)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018 (Қауіпті заттар)
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN-код | 9004840398366 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмақ нетто | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 4,40W |
| Орта ортасының минималды температурасы | -40°C |
| Орта ортасының максималды температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
