Айнымалы ток электрлік тұйықталу сызықтарын қорғау үшін арналған автоматты өндіктеу. Бөлінгіш желілерде аса жүктеме және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін 230/400В дейінгі кернеу бойынша коммутацияланады және қорғалады.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 6A
- Полюстер саны: 3 (үш полюсті)
- Коммутацияның қабілеті (Ic): 10 kA
- Өндіктеу сипаттамасы: D (5-10In кезінде өндіктеу)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты өндіктеусі)
- Түрі: BMS0
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 4,40 W
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -40°C дегенінен +75°C дейін
- Габаритлер (В×Ш×Т): 83,00×53,40×74,90 мм
- Салмағы: 0,37 кг
- EAN коды: 9004840398373
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана
| EAN коды | 9004840398373 |
|---|---|
| Таза ені | 53,40 мм |
| Таза биіктігі | 83,00 мм |
| Таза тереңдігі | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 4,40 W |
| Айналасындағы ең төмен температурасы | -40°C |
| Айналасындағы ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
