
1 / 9
1 / 9
Ауыспалы ток электр тізбектерін қорғау үшін арналған модульды типті автоматты ажыратқыш. Құрылғы өндіктік панельдер мен басқару панельдеріндегі аса көп ток және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін ажырату және қорғау функциясын орындайды.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 25А
- Полюстер саны: 3
- Ажырау сипаттамасы: D (жоғары пусковық токтары бар тізбектер үшін)
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Кернеу: ауыспалы ток (AC)
- Қуат шығыны: 7,70 Вт
Пайдалану шарттары:
- Температура диапазоны: -40°C ден +75°C қа дейін
- Орындау класы: ME (электронды ажыратқышты міни-ажыратқыш)
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,37 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау: Стандартты орау 4 дана немесе оптандық орау 40 дана.
| EAN-коды | 9004840622577 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 7,70 W |
| Орта ортасының мин. температурасы | -40°C |
| Орта ортасының макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 25A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10кА |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 4 дана, 40 дана |
- Фото 1: BM ME D25/3 автоматты ажыратқыш, 10кА (JPG, 504 KB)
- Фото 2: BM ME D25/3 автоматты ажыратқыш, 10кА (JPG, 429 KB)
- Фото 3: BM ME D25/3 автоматты ажыратқыш, 10кА (JPG, 587 KB)
- Фото 4: BM ME D25/3 автоматты ажыратқыш, 10кА (JPG, 526 KB)
- Фото 5: BM ME D25/3 автоматты ажыратқыш, 10кА (JPG, 1.0 MB)
- Фото 6: BM ME D25/3 автоматты ажыратқыш, 10кА (JPG, 429 KB)
- Фото 7: BM ME D25/3 автоматты ажыратқыш, 10кА (JPG, 624 KB)
- Фото 8: BM ME D25/3 автоматты ажыратқыш, 10кА (JPG, 552 KB)
- Фото 9: BM ME D25/3 автоматты ажыратқыш, 10кА (JPG, 607 KB)