Төрт полюсті автоматты ажыратқыш, номиналды тоғы 32 A және коммутациялық қабілеті 10 kA. Құрылғы ауыспалы ток электр схемаларын перегрузкалар мен қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін арналған.
Техникалық параметрлері:
- Іске қосу сипаттамасы: D (5-10 In тоғында іске қосылады)
- Полюстер саны: 3
- Номиналды ток: 32 A
- Коммутациялық қабілеті: 10 kA
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Қуат шығыны: 11,10 W
- Істену температурасының ауқымы: -40°C тан +75°C қа дейін
Конструктивті өлшемдері:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,37 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN-коды | 9004840398434 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 11,10 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
