Автоматты ажыратқыш BM ME D50/3, 10kA — электрлік тізбектерін перегрузкасы және қысқа сұлдасынан қорғау үшін арналған модульдік автоматты ажыратқыш.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 50A
- Полюстер саны: 3 (үш полюстік орындалуы)
- Коммутациялық қасиет: 10kA
- Сработка сипаттамасы: D (перегрузкаға кідіртілген сработкасы)
- Сәйкестіктің стандарты: EN 60947-2:2017 + A1:2020
- Орындалу түрі: AC-MCB-ME
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: номиналды тоқтағы 13,50W
- Жұмыс температура ауқымы: -40°C бастап +75°C дейін
- Габаритты өлшемдер (таза): 53,40 × 83,00 × 74,90 мм
- Таза салмақ: 0,37 кг
- EAN коды: 9004840622607
Ажыратқыш бөлу-блоктарының шамасы щиттер мен басқару шкафтарында орнатуға арналған. Өндіруші: Schrack. Орындау: 4 дана.
| EAN коды | 9004840622607 |
|---|---|
| Ені таза | 53,40 мм |
| Биіктігі таза | 83,00 мм |
| Тереңдігі таза | 74,90 мм |
| Салмағы таза | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 13,50 W |
| Мин. айналасын температурасы | -40°C |
| Макс. айналасын температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды ток | 50 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қасиет | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60947-2:2017 + A1:2020 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 4 дана |
