BMS0 сериясының автоматты ажыратқышы номиналды ток 10 А және коммутациялық қабілеттілігі 10 кА болып табылады. 3+N полюс конструкциясы үш фазалы қорғау және нейтральдік өткізгішті қамтамасыз етеді. Сондай-ақ D сипаттамасы жоғары пусковы токтары бар тізбектерді қорғау үшін арналған (электрмоторлар, трансформаторлар). AC-MCB орындалуы (ағымалы токтар үшін автоматты ажыратқыш ынамдық және коммерциялық желілерге арналған).
Техникалық параметрлер:
- Қуат шығыны: 4,70 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C бөлек +75°C
- Габаритті өлшемі: 71,20 × 83,00 × 74,90 мм
- Массасы: 0,45 кг
Нормативтік негіз: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 дана, 3 дана, 30 дана.
| EAN-коды | 9004840398489 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,45 кг |
| Қуат шығыны | 4,70 W |
| Ең төмен орталық температура | -40°C |
| Ең көп орталық температура | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 3+N |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілігі | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
