BM C6/3 автоматты ажыратқышы электр тізбектерін перегрузке және қысқа тұйықтау әрқилігінен қорғау үшін құрылған. Үш полюсты модульдік аппарат, номиналды ток 6 A және ажырату қабілеті 4,5 kA, сөндіру сипаттамасы C түрі.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 6 A
- Полюстіліегі: 3
- Ажырату қабілеті: 4,5 kA
- Сипаттамасы: C (электронды құрылғыларды және аралас түрдегі тізбектерді қорғау)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток)
- Қуат шығыны: 4,40 W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температуралық диапазоны: -40°C дан +75°C ға дейін
Физикалық сипаттамалары:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 85,00 мм
- Тереңдігі: 75,00 мм
- Салмағы: 0,37 кг
Нормативтік базасы: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Қол жетімді орамасы: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN кодексі | 9004840390834 |
|---|---|
| Ені (таза) | 53,40 мм |
| Биіктігі (таза) | 85,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 75,00 мм |
| Салмағы (таза) | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 4,40 W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 6 A |
| Түрі | BMS4 |
| Сериясы | BMS4 |
| Ажырату қабілеті | 4.5 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
