Электрондық ток сызықтарын қорғау үшін бір полюсты автоматты ажыратқыш. Үлестіргіш щиттерде және электр орнатмаларында пайдалану үшін арналған.
Негізгі техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 13A
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Іске қосу сипаттамасы: C (қалыпты пуск ағындары бар схемалар үшін)
- Полюстер саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 2,50W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
Өлшемдер және салмақ:
- Ені: 17,80мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,12кг
Халықаралық стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Қолжетімді орындау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 120 дана
| EAN-коды | 9004840395860 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмақ (нетто) | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 2,50W |
| Ең төмен орта температурасы | -40°C |
| Ең жоғары орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 13A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |
