Schrack өндіретін BMS6 сериясының бір полюсты автоматты өтінімі электрлік тізбектерді перегрузкалар мен қысқа тұйықталудан қорғауға арналған. Айнымалы ток электр-тарату жүйелерінде қолданылады.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 32 A
- Түйүндеу қабілеті: 6 кА
- Іске қосылу сипаттамасы: C (қалыпты пуск токтары бар тізбектер үшін)
- Полюстар саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток модульдік автоматты өтінімі)
- Температура диапазоны: -40°C-тан +75°C-ге дейін
- Қуат тұтынуы: 3,70 W
Габаритілер және масса:
- Ені: 17,80 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза масса: 0,12 кг
Халықаралық стандарттарға сәйкестігі:
Автоматты өтінімі EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді.
Орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN-коды | 9004840395907 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,12 кг |
| Қуат тұтынуы | 3,70 W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсы | 1 |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Түйүндеу қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норм | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
