Номиналды тоғы 40A және коммутациялық қабілеті 6kA болатын бір полюсті айнымалы ток автоматты ажыратқышы. Тұрмыстық және коммерциялық орнату құрылымдарында электр тізбегін асыра тоқтан және қысқа тұйындау ынамдығынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40A
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Әрекетке түсу сипаттамасы: C (қалыпты және орташа пуск тоғы бар тізбегілер үшін)
- Полюстар саны: 1
- Жұмыс кернеуі: AC (айнымалы ток)
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C өтінші +75°C дейін
- Қуат шығыны: 3,40W
Конструктивтік өлшемдері:
- Ені: 17,80мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,12кг
Нормативтік негізі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді
Түрі және орындалуы: BMS6-ME (BMS6 сериясы), AC-MCB-ME
Өндіруші: Schrack
EAN коды: 9004840526875
Орындау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN коды | 9004840526875 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 3,40W |
| Ең аз айналасындағы температура | -40°C |
| Ең үлкен айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 40A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
