Айнымалы ток электрлік сызықтарын қорғау үшін арналған бір полюсты автоматты ажыратқыш. Ашылым және перегрузка, сондай-ақ қысқа замыкание сағынан қорғау функциясын орындайды.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 63 A
- Коммутациялау қабілеті: 6 кА
- Сұлық сипаттамасы: C (жоғары бастапқы ток сызықтары үшін)
- Полюс саны: 1
- Кернеу: айнымалы ток (AC)
Техникалық сипаттамалар:
- Түрі: BMS6-ME
- Сериясы: BMS6
- Орындалуы: AC-MCB-ME
- Қуат шығыны: 5,20 W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C дан +75°C дейін
- Габаритті өлшемдері (ВхШхГ): 83,00 × 17,80 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
- EAN-коды: 9004840526899
Стандарттарға сәйкестік:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Комплектация: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN-коды | 9004840526899 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 5,20 W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 63 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауды | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
