BM ME C10/3 автоматты ажыратқышы электрлік тізбектерді аса жүктемелер және қысқа тұйықтаулардан қорғау үшін арналған. Үш полюсты модульді құрылғысы номиналды ток 10 А және ажыратуының C сипаттамасы бар болып, коммутациялық қабілеті 6 кА қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлер:
- Полюстіліктесі: 3 полюс
- Номиналды ток: 10 A
- Сипаттамасы: C (ток 5–10 In кезінде іске қосылу)
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Қуат шығыны: 4,60 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: –40°C-тан +75°C-ге дейін
- Габаритті өлшемдері (Б×Е×Т): 83,00 × 53,40 × 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,37 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Модульді орындалымы (AC-MCB-ME) бөлінгіш шкафтарында DIN-рельске орнату кезінде әмбісектік болуын қамтамасыз етеді. Өндіруші: Schrack.
| EAN-коды | 9004840527018 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 4,60 W |
| Ең төмен орта температурасы | –40°C |
| Ең жоғары орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсы | 3 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалымы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптамасы | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
