Автоматты ажыратқыш BM C16/3 электрлік сызықтарды перегрузкалау және қысқа тұйындау токтарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы 16 A номиналды ток үшін есептелген, C сипаттамасына ие болып, 6 kA коммутациялау қабілетін қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 16 A
- Ажыратудың сипаттамасы: C (аралас жүктемелер және орташа пусковой ток броскілері бар сеттер үшін)
- Полюс саны: 3
- Коммутациялау қабілеті: 6 kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток, микро өлшемді ажыратқыш)
- Сериясы/Түрі: BMS6
- Қуат шығыны: 6,90 W
- Істік температураларының ауқымы: -40°C-тен +75°C-қа дейін
Конструктивтік өлшемдер:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмақ: 0,36 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Кұрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Жеткізу нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана.
| EAN-коды | 9004840397161 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмақ | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 6,90 W |
| Орта салалы ең төмен температурасы | -40°C |
| Орта салалы ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қорап | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш BM C16/3, 6kA (JPG, 2.2 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш BM C16/3, 6kA (JPG, 1.6 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш BM C16/3, 6kA (JPG, 680 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш BM C16/3, 6kA (JPG, 1.3 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш BM C16/3, 6kA (JPG, 2.5 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш BM C16/3, 6kA (JPG, 1.4 MB)
